Domowy test antygenowy do samokontroli ROCHE

Masz objawy COVID-19? A może nie masz żadnych objawów choroby, ale chcesz mieć pewność, że nie jesteś zakażony SARS-CoV-2? Miałaś/eś kontakt z osobą zakażoną koronawirusem? Chroń siebie i innych, wykonaj szybki domowy test antygenowy do samokontroli firmy ROCHE!

 

SARS-CoV-2 ANTIGEN SELF TEST NASAL

DOSTĘPNY W WYBRANYCH PUNKTACH
WYMAZOWYCH GYNCENTRUM

Koszt testu: 179 zł/5 szt.*

Korzyści, jakie daje SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal:

Wynik testu jest dostępny po upływie 15 minut. Szybki test umożliwia niemal natychmiastową identyfikację pozytywnych przypadków, co prowadzi do zwiększonej ochrony i ograniczenia transmisji zakażenia.

Wystarczy próbka materiału z nosa – wymaz z nosa służy jako materiał do badania. Oznacza to, że pobranie próbki w porównaniu z wymazem z nosogardzieli jest mniej inwazyjne, prostsze i wygodniejsze.

Dzięki wysokiej dokładności, czułości i swoistości testu wynik pozytywny oznacza aktywną infekcję nawet w przypadku braku objawów, co umożliwia szybszą identyfikację aktywnych przypadków zakażenia. Negatywny wynik testu informuje o braku zakażenia, w dalszym ciągu zaleca się jednak zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Gdzie kupić SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal ROCHE?

Test SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal ROCHE można kupić w wybranych punktach wymazowych Gyncentrum:

  • Bielsko Biała
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Katowice Libero
  • Kraków Radzikowskiego
  • Pyrzowice terminal C
  • Sosnowiec Wojska Polskiego

Adresy oraz godziny pracy punktów wymazowych >> (https://covid19.gyncentrum.pl/punkty-wymazowe)

*SARS-CoV-2 Antigen Self Test Nasal ROCHE sprzedawany jest wyłącznie w opakowaniach zbiorczych po 5 szt. Cena dotyczy całego opakowania.