Oferta badań dla firm

Dla firm

Badania na obecność SARS-CoV-2 są obecnie podstawowym narzędziem, stosowanym w walce z pandemią koronawirusa. Mają również ogromne znaczenie z punktu widzenia przedsiębiorstwa – przede wszystkim pozwalają odpowiednio wcześnie zidentyfikować nosiciela wirusa i odizolować go od pozostałych pracowników. Tym samym zapewniają poczucie bezpieczeństwa pracownikom oraz normalne funkcjonowanie firmie. Okazanie negatywnego wyniku testu na koronawirusa wymagane jest także podczas podróży zagranicznych czy po powrocie do kraju.

Profesjonalne wsparcie dla Twojego biznesu

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum od początku pandemii zabezpiecza region Śląska, zapewniając mieszkańcom, szpitalom, instytucjom publicznym oraz firmom prywatnym dostęp do zaawansowanej diagnostyki zakażeń wirusem SARS-COV-2. Posiadamy odpowiednie zaplecze oraz doświadczenie w organizacji testów na koronawirusa dla pracowników firm, z którymi współpracujemy. Chcemy więc podzielić się z Państwem tym doświadczeniem i zaprezentować naszą ofertę.

Kompleksowa oferta testów w kierunku SARS-COV-2

Laboratorium Gyncentrum wyposażone jest w nowoczesną, wysokoprzepustową aparaturę, pozwalającą obecnie na wykonanie 10 tys. testów genetycznych RT-PCR na dobę. Oferujemy Państwu trzy rodzaje testów:

Test genetyczny RT-PCR

Wynik online w ciągu 24h. W cenie badania zaświadczenie w języku obcym, tj. angielskim, niemieckim, ukraińskim, czeskim. Możliwość wykonania testów we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapytaj o cenę dla Twojej firmy.

Test antygenowy

Wynik online w ciągu 1h. W cenie badania zaświadczenie w języku obcym, tj. angielskim, niemieckim, ukraińskim, czeskim. Możliwość wykonania testów we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapytaj o cenę dla Twojej firmy.

Badanie na przeciwciała IgG anty SARS-CoV-2

Możliwość wykonania badań we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapytaj o cenę dla Twojej firmy.

Testy na koronawirusa w dowolnym miejscu

Specyfika działalności firm z różnych branż determinuje różne potrzeby i narzuca określone rozwiązania. Dlatego jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o sposób organizacji testów. Laboratorium Gyncentrum przyjmuje próbki do badań 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Wykonujemy testy dla pracowników w punktach pobrań drive-thru. Posiadamy ponad 30 punktów wymazowych, zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Pełna lista punktów wymazowych wraz z godzinami otwarcia dostępna jest na stronie: covid19.gyncentrum.pl/punkty-wymazowe.

Pobieranie wymazu

Organizujemy także mobilne punkty pobrań w siedzibie firmy lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy poddanych badaniu ma zostać duża grupa pracowników. Wówczas w ustalonym terminie, wykwalifikowany personel medyczny Gyncentrum przyjeżdża pod wskazany adres i sprawnie pobiera materiał do badania od wszystkich pracowników. Jednorazowy koszt dojazdu wymazobusa to 150 zł.

Wymazobus

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum

Laboratorium Genetyczne Gyncentrum to jedno z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie. Posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia w zakresie diagnostyki molekularnej SARS-CoV-2, RSV oraz wirusa grypy, a także certyfikat QCMD 2020 SARS-CoV-2 EQA Programme oraz QCMD 2020 Respiratory I Plus EQA Programme. Placówka działa zgodnie z wytycznymi NIZP-PZH, WHO, ECDC. Jako jedyne laboratorium w województwie śląskim spełnia standardy bezpieczeństwa biologicznego BSL-3. Zespół tworzą wykwalifikowani diagności laboratoryjni i biotechnolodzy z ogromnym doświadczeniem w badaniach molekularnych. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesną, wysokoprzepustową aparaturę pozwalającą na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie izolacji RNA wirusa. W ciągu doby może wykonać nawet do 20 tys. badań na dobę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Edyta Misiek
tel.: +48 538 504 797
e-mail: e.misiek@gyncentrum.pl
Prosimy o kontakt w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00

Kolaż zdjęć - Laboratoria genetyczne Gyncentrum